Новини

Конкурс про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

Керуючись пунктом 4 частини 3 статті 51 Закону України ,,Про Національну поліцію” та розділом 2 пункту 7 наказу Міністерства внутрішніх справ України від 25 грудня 2015 року № 1631, Дніпропетровська обласна рада  оголошує конкурс про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.
Якщо ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, просимо подати до обласної ради такі документи:
1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”). Надається особисто у письмову вигляді.
2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).
3. Автобіографію.
4. Копії документів про освіту (за згодою).
5. Копію трудової книжки (за згодою).
6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (бажано).
Додаткову інформацію представники громадськості можуть отримати за телефоном 742-84-45.
Документи подаються до обласної ради за допомогою електронної пошти на адресу: info@oblrada.gov.ua, засобами поштового зв’язку або особисто через
канцелярію обласної ради за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 2, поштова скринька.