Голосування

Голосування

Протоколи засідань комісії з визначення осіб із числа мешканців області на відзначення та отримання матеріального заохочення за досягнення в різнз сферах життя, профісійній діяльності, активну участь у розбудові регіону

Протокол №1Протокол №2

1
Інформація о кандидатах

Категорія 1: за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху

  • Кравченко Артем Вадимович (14%, 1 419 Голосів)
  • Кузьмич Аліна Віталіївна (13%, 1 297 Голосів)
  • Лашко Анатолій Вікторович (9%, 890 Голосів)
  • Клименко Олександр Валентинович (8%, 866 Голосів)
  • Шумей Уляна Миколаївна (8%, 793 Голосів)
  • Баталов Кирило Федорович (7%, 742 Голосів)
  • Ватаву Олександр Іванович (7%, 736 Голосів)
  • Чеботаренко Анастасія Максимівна (7%, 665 Голосів)
  • Чернишов Дмитро Сергійович (4%, 405 Голосів)
  • Твердохліб Дмитро Валентинович (4%, 392 Голосів)
  • Легуша Валентина Вікторівна (4%, 358 Голосів)
  • Сергійчук Руслан Миколайович (3%, 348 Голосів)
  • Валенко Максим Олексійович (3%, 347 Голосів)
  • Криворучко Анастасія Олександрівна (2%, 200 Голосів)
  • Вінниченко Роман Євгенійович (1%, 136 Голосів)
  • Авдєєва Ірина Дмитрівна (1%, 135 Голосів)
  • Перепелиця Олександра Миколаївна (1%, 90 Голосів)
  • Лобко Карина Віталіївна (1%, 87 Голосів)
  • Дудіна Марія Петрівна (1%, 57 Голосів)
  • Гончаров Микола Вікторович (1%, 55 Голосів)
  • Чехлатий Кирило Олександрович (0%, 48 Голосів)
  • Мамаєнко Євген Миколайович (0%, 37 Голосів)
  • Поворотній Анатолій Вадимович (0%, 26 Голосів)

Всього опитано: 10 222

Загрузка ... Загрузка ...

kat-3
Інформація о кандидатах

Категорія 3: за соціально-правовий захист дитинства, материнства і батьківства, утвердження ролі в сімї в суспільстві, забезпечення гендерної рівності.

  • Хорошко Анна Вікторовна (41%, 2 084 Голосів)
  • Браткова Анна Павлівна (14%, 694 Голосів)
  • Полякова Ольга Ігорівна (10%, 495 Голосів)
  • Кононенко Юлія Володимирівна (10%, 479 Голосів)
  • Копнінська-Петриченко Юлія Петрівна (8%, 392 Голосів)
  • Шелест Ольга Олегівна (6%, 277 Голосів)
  • Подскреболіна Анастасія Олександрівна (5%, 245 Голосів)
  • Сулім Оксана Володимирівна (5%, 228 Голосів)
  • Решетньова Юлія Юріївна (3%, 129 Голосів)

Всього опитано: 5 024

Загрузка ... Загрузка ...

4
Інформація о кандидатах

Категорія 4: За виробничі досягнення, впровадження новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу

  • Калініченко Юрій Іванович (55%, 1 383 Голосів)
  • Лаптєв Ілля Олександрович (45%, 1 148 Голосів)

Всього опитано: 2 533

Загрузка ... Загрузка ...

5
Інформація о кандидатах

Категорія 5: за внесок у розвиток аграрно-промислового сектору, підтримку сільськогосподарського виробництва, захист навколишнього природного середовища

  • Судак Володимир Миколайович (28%, 827 Голосів)
  • Андрусевич Катерина Вадимівна (22%, 639 Голосів)
  • Сімченко Олександр Олександрович (21%, 610 Голосів)
  • Гулівець Ігор Вікторович (17%, 504 Голосів)
  • Шаповал Костянтин Сергійович (6%, 185 Голосів)
  • Головко Ірина Валеріївна (6%, 176 Голосів)

Всього опитано: 2 941

Загрузка ... Загрузка ...

6
Інформація о кандидатах

Категорія 6: за досягнення в науковій та педагогічній діяльності

  • Демідова Олександра Олегівна (19%, 4 193 Голосів)
  • Дараган Валерій Валерійович (16%, 3 417 Голосів)
  • Вільхова Тетяна Володимирівна (11%, 2 404 Голосів)
  • Гордєєва Інна Олександрівна (8%, 1 620 Голосів)
  • Єлісєєва Дар’я Сергіївна (6%, 1 248 Голосів)
  • Перерва Віктор Олександрович (5%, 1 114 Голосів)
  • Машейко Альона Миколаївна (5%, 1 034 Голосів)
  • Панченко Дар’я Сергіївна (4%, 826 Голосів)
  • Озерний Данііл Дмитрович (3%, 726 Голосів)
  • Танченко Олена Дмитрівна (3%, 675 Голосів)
  • Сорокіна Наталія Григорівна (3%, 614 Голосів)
  • Стасенко Яна Миколаївна (3%, 610 Голосів)
  • Воронов Сергій Сергійович (3%, 607 Голосів)
  • Петрук Ніна Сергіївна (3%, 594 Голосів)
  • Геращенко Катерина Сергіївна (1%, 321 Голосів)
  • Самойленко Ігор Андрійович (1%, 307 Голосів)
  • Орєшкова Аліна Федорівна (1%, 246 Голосів)
  • Резніченко Юлія Олегівна (1%, 222 Голосів)
  • Часов Дмитро Павлович (1%, 178 Голосів)
  • Южека Роман Сергійович (1%, 140 Голосів)
  • Вакулич Марія Михайлівна (1%, 137 Голосів)
  • Назаренко Микола Миколайович (0%, 107 Голосів)
  • Буланий Микола Юрійович (0%, 91 Голосів)
  • Скорик Валерія Русланівна (0%, 89 Голосів)
  • Кононець Віта Петрівна (0%, 69 Голосів)

Всього опитано: 21 589

Загрузка ... Загрузка ...

kat-7
Інформація о кандидатах

Категорія 7: за досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини

  • Катеруша Денис Андрійович (19%, 1 553 Голосів)
  • Іванова Юлія Юріївна (17%, 1 355 Голосів)
  • Дев’ятко Наталія Володимирівна (13%, 1 082 Голосів)
  • Бурцева Аліна Олексіївна (11%, 893 Голосів)
  • Гладкий Михайло Павлович (10%, 853 Голосів)
  • Кривогуз Анастасія Андріївна (8%, 617 Голосів)
  • Печенюк Олена Миколаївна (7%, 602 Голосів)
  • Ткачук Наталія Вадимівна (6%, 496 Голосів)
  • Несмачний Сергій Миколайович (2%, 168 Голосів)
  • Беркова Дар’я Євгенівна (2%, 164 Голосів)
  • Семичова Наталія Олександрівна (2%, 160 Голосів)
  • Іщенко Ольга Євгенівна (2%, 126 Голосів)
  • Сніжко Наталія Сергіївна (1%, 91 Голосів)

Всього опитано: 8 161

Загрузка ... Загрузка ...

8
Інформація о кандидатах

Категорія 8: за внесок у розвиток сфери охорони здоровя населення, популяризацію здорового способу життя

  • Ліснича Валентина Миколаївна (73%, 1 404 Голосів)
  • Бублій Ростислав Вячеславович (27%, 512 Голосів)

Всього опитано: 1 917

Загрузка ... Загрузка ...

9
Інформація о кандидатах

Категорія 9: за досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху.

  • Швець Ярослав Михайлович (14%, 1 063 Голосів)
  • Бієв Максим Юрійович (13%, 957 Голосів)
  • Боснюк Данило Віталійович (13%, 927 Голосів)
  • Івченко Анастасія Сергіївна (11%, 776 Голосів)
  • Грунський Дмитро Олександрович (11%, 771 Голосів)
  • Панюта Станіслав Віталийович (10%, 727 Голосів)
  • Болдін Ігор Анатолійович (7%, 505 Голосів)
  • Нікішин Богдан Сергійович (5%, 337 Голосів)
  • Хачатрян Геворг Апресович (4%, 309 Голосів)
  • Говоров Андрій Андрійович (4%, 262 Голосів)
  • Халецький Андрій Андрійович (3%, 242 Голосів)
  • Байрак Юлія Володимирівна (2%, 170 Голосів)
  • Улітіна Марія Станіславівна (2%, 153 Голосів)
  • Колосовський Денис Владиславович (2%, 135 Голосів)

Всього опитано: 7 334

Загрузка ... Загрузка ...

kat-10
Інформація о кандидатах

Категорія 10: за внесок активну журналістську діяльність

  • Давидова Марина Володимирівна (22%, 541 Голосів)
  • Сидоренко Ольга Олександрівна (19%, 462 Голосів)
  • Нікітенко Катерина Юріївна (14%, 342 Голосів)
  • Гречко Олена Володимирівна (13%, 329 Голосів)
  • Крицкова Наталія Вадимівна (13%, 313 Голосів)
  • Потапова Маргарита Михайлівна (12%, 291 Голосів)
  • Селюта Денис Олександрович (9%, 215 Голосів)

Всього опитано: 2 493

Загрузка ... Загрузка ...