Голосування

0001 (9)

 

Протоколи засідань комісії з визначення осіб із числа мешканців області на відзначення та отримання матеріального заохочення за досягнення в різнз сферах життя, профісійній діяльності, активну участь у розбудові регіону
Протокол №4

Протокол № 5

1 (1)

Інформація про кадидатів

Категорія 1. За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху.

  • Стрижко Гліб Євгенович (13%, 1 038 Голосів)
  • Романуха Анастасія Петрівна (12%, 919 Голосів)
  • Лисоконь Ілля Олександрович (11%, 900 Голосів)
  • Брайченко Софія Олександрівна (11%, 834 Голосів)
  • Колесников Владислав Миколайович (10%, 795 Голосів)
  • Кучма Роман Михайлович (9%, 677 Голосів)
  • Сиса Таміла Михайлівна (8%, 623 Голосів)
  • Винокурова Карина Валеріївна (6%, 445 Голосів)
  • Клименко Олександр Валентинович (6%, 436 Голосів)
  • Чернишов Дмитро Сергійович (4%, 287 Голосів)
  • Липа Микита Володимирович (4%, 285 Голосів)
  • Бекмурзін Георгій Мухтарович (3%, 227 Голосів)
  • Криворучко Анастасія Олександрівна (2%, 142 Голосів)
  • Безверха Інна Вікторівна (2%, 131 Голосів)
  • Дудіна Марія Петрівна (2%, 129 Голосів)

Всього опитано: 7 840

Загрузка ... Загрузка ...

 

2
Інформація про кадидатів

Категорія 2. За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадського обов'язку, внесок у зміцнення державності.

  • Майденко Ігор Євгенович (37%, 1 850 Голосів)
  • Кабачов Артем Ігорович (32%, 1 615 Голосів)
  • Казаріна Яна Віталіївна (14%, 702 Голосів)
  • Трофимович Васіліса Миколаївна (9%, 450 Голосів)
  • Клименко Олександр Олександрович (8%, 393 Голосів)

Всього опитано: 5 010

Загрузка ... Загрузка ...

 

3
Інформація про кадидатів

Категорія 3. За соціально-правовий захист дитинства, материнства і батьківства, утвердження ролі сім'ї в суспільстві, забезпечення тендерної рівності.

  • Кожушко Микола Миколайович (32%, 1 522 Голосів)
  • Горобець Яна Вадимівна (29%, 1 386 Голосів)
  • Шелест Ольга Олегівна (16%, 788 Голосів)
  • Кузьмінська Марія Миколаївна (12%, 557 Голосів)
  • Михайлова Катерина Іванівна (11%, 542 Голосів)

Всього опитано: 4 795

Загрузка ... Загрузка ...

 

5

Інформація про кадидатів

Категорія 5. За внесок у розвиток аграрно-промислового сектору, підтримку сільськогосподарського виробництва, захист навколишнього природного середовища.

  • Устиченко Вадим Миколайович (42%, 3 563 Голосів)
  • Кравченко Микола Володимирович (30%, 2 534 Голосів)
  • Никоненко Тетяна Анатоліївна (14%, 1 158 Голосів)
  • Черниш Ірина Миколаївна (8%, 703 Голосів)
  • Гаюн Ольга Сергіївна (5%, 454 Голосів)
  • Положенцев Дмитро Євгенович (1%, 105 Голосів)

Всього опитано: 8 517

Загрузка ... Загрузка ...

6

Інформація про кадидатів

Категорія 6. За досягнення в науковій та педагогічній діяльності.

  • Легеза Євген Олександрович (19%, 5 956 Голосів)
  • Пилипенко Григорій Сергійович (19%, 5 956 Голосів)
  • Лавренко Валерія Сергіївна (14%, 4 325 Голосів)
  • Буравов Станіслав Станіславович (9%, 2 814 Голосів)
  • Кононець Віта Петрівна (9%, 2 711 Голосів)
  • Мареніченко Валерій Валерійович (7%, 2 149 Голосів)
  • Сорокіна Наталія Григорівна (6%, 1 989 Голосів)
  • Горіна Ганна Олександрівна (4%, 1 347 Голосів)
  • Литвин Марина Валентинівна (3%, 934 Голосів)
  • Самуляк Юрій Васильович (3%, 836 Голосів)
  • Величко Анастасія Василівна (1%, 433 Голосів)
  • Бесчастна Дар’я Олександрівна (1%, 411 Голосів)
  • Єлісєєва Марина Олександрівна (1%, 279 Голосів)
  • Лихачова Ольга Вячеславівна (1%, 269 Голосів)
  • Скрипник Людмила Миколаївна (1%, 216 Голосів)
  • Пополов Дмитро Володимирович (1%, 161 Голосів)
  • Циган Павло Сергійович (0%, 141 Голосів)
  • Чуйко Віталій Олександрович (0%, 125 Голосів)
  • Южека Роман Сергійович (0%, 59 Голосів)

Всього опитано: 31 082

Загрузка ... Загрузка ...

 

7
Інформація про кадидатів

Категорія 7. За досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини.

  • Єфименко Микола Федорович (24%, 1 193 Голосів)
  • Фанигін Юрій Юрійович (23%, 1 149 Голосів)
  • Первій Анастасія Олегівна (15%, 728 Голосів)
  • Любимова Анастасія Яківна (12%, 573 Голосів)
  • Косих Анна Олегівна (7%, 371 Голосів)
  • Дербаба Вікторія Андріївна (6%, 280 Голосів)
  • Беркова Дар’я Євгенівна (5%, 265 Голосів)
  • Леонова Катерина Валеріївна (5%, 239 Голосів)
  • Сніжко Наталія Сергіївна (3%, 160 Голосів)

Всього опитано: 4 958

Загрузка ... Загрузка ...

8

Інформація про кадидатів

Категорія 8. За внесок у розвиток сфери охорони здоров'я населення, популяризацію здорового способу життя.

  • Козин Олександр Сергійович (34%, 1 955 Голосів)
  • Скребець Юлія Віталіївна (29%, 1 699 Голосів)
  • Петриченко Георгій Олександрович (10%, 559 Голосів)
  • Гавалко Павло Андрійович (8%, 467 Голосів)
  • Чайка Тамара Вікторівна (7%, 412 Голосів)
  • Максимова Ірина Романівна (5%, 300 Голосів)
  • Шутка Інна Василівна (5%, 293 Голосів)
  • Орел Роман Валерійович (3%, 170 Голосів)

Всього опитано: 5 823

Загрузка ... Загрузка ...

 

9

Інформація про кадидатів

Категорія 9. За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху.

  • Вакуленко Дмитро Сергійович (21%, 1 603 Голосів)
  • Максименкова Софія Эвгеніївна (19%, 1 449 Голосів)
  • Білик Андрій Юрійович (15%, 1 125 Голосів)
  • Тонкошкур Вікторія Володимирівна (10%, 745 Голосів)
  • Козинська Вікторія Володимирівна (9%, 661 Голосів)
  • Клименко Даниїл Олександрович (8%, 603 Голосів)
  • Кисельов Дмитро Володимирович (6%, 426 Голосів)
  • Грунський Дмитро Олександрович (5%, 373 Голосів)
  • Халецький Андрій Андрійович (4%, 296 Голосів)
  • Жданова Валерія Віталіївна (2%, 157 Голосів)
  • Матлашевський Микита Дмитрович (2%, 152 Голосів)
  • Лях Михайло Григорович (1%, 115 Голосів)

Всього опитано: 7 705

Загрузка ... Загрузка ...

 

10

Інформація про кадидатів

Категорія 10. За активну журналістську діяльність.

  • Невірна Анастасія Іванівна (29%, 980 Голосів)
  • Волкова Тетяна Юріївна (27%, 901 Голосів)
  • Мачула Антон Ігорович (18%, 604 Голосів)
  • Баландовцева Ірина Володимірівна (14%, 465 Голосів)
  • Славний Олександр Сергійович (13%, 441 Голосів)

Всього опитано: 3 391

Загрузка ... Загрузка ...

11

Інформація про кадидатів

Категорія 11. Юні дарування Дніпропетровщини

  • Чекаль Антон Сергійович (13%, 1 272 Голосів)
  • Геращенко Катерина Сергіївна (12%, 1 134 Голосів)
  • Тулянцева Аліса Дмитрівна (11%, 1 048 Голосів)
  • Дівєєв Микита Сергійович (11%, 1 002 Голосів)
  • Сахнюк Олександр Русланович (10%, 956 Голосів)
  • Бойко Катерина Русланівна (9%, 839 Голосів)
  • Матвієнко Софія Миколаївна (8%, 755 Голосів)
  • Шибка Ігор Григорович (7%, 636 Голосів)
  • Ратушний Денис Миколайович (7%, 621 Голосів)
  • Озерний Данііл Дмитрович (6%, 549 Голосів)
  • Михайленко Олександр Володимирович (3%, 294 Голосів)
  • Клименко Владислав Едуардович (3%, 265 Голосів)
  • Шапран Данило Сергійович (1%, 96 Голосів)

Всього опитано: 9 439

Загрузка ... Загрузка ...