Новини

Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради провів віртуальний концерт «Червона рута», присвячений захисникам і захисницям України

1

У заході взяли участь талановиті вихованці закладів освіти Дніпропетровщини і Донеччини. Їхні голоси стали відображенням складних часів, які переживає Україна. Загалом до концерту долучилися понад 150 учасників, які показали 58 вокальних номерів художньої самодіяльності, поставлених в кращих національних традиціях сценічних видів мистецтва.

Українське вбрання, етнічні аксесуари, танцювальний супровід, створена атмосфера не залишили глядачів байдужими до вокальної творчості.

«Ми вдячні колегам, здобувачам освіти та їхнім батькам за музичний світ тембрів та інтонацій, який вони подарували глядачам і новим прихильникам. Дякуємо оборонцям України, які захищають усіх нас та на чию честь ми й організували цей концерт. Це найменше, чим можемо віддячити. Разом робимо все можливе задля гідного майбутнього на українській землі», — сказала директорка центру позашкільної освіти Юлія Скляр.

3 5