Рішення про внесення змін до рішення Дніпропетровської обласної ради від 19 лютого 2016 року № 9-2/VII „Про Регламент Дніпропетровської обласної ради VII скликання”

 

Рішення про внесення змін до рішення Дніпропетровської обласної ради від 19 лютого 2016 року № 9-2/VII „Про Регламент Дніпропетровської обласної ради VII скликання”

Відповідно до Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року № 1375-VІІІ „Про перейменування міста Дніпропетровськ Дніпропетровської області”, розпорядження Дніпропетровського міського голови від 19 лютого 2016 року № 71-р місто Дніпропетровськ перейменовано на місто Дніпро, проспект Кірова у Центральному районі перейменовано на проспект Олександра Поля, керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, обласна рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до рішення Дніпропетровської обласної ради від 19 лютого 2016 року № 9-2/VII „Про Регламент Дніпропетровської обласної ради VII скликання”:

 

  • Викласти статтю 8 розділу ІІ Регламенту Дніпропетровської обласної ради VII скликання в такій редакції:

 

„Пленарні засідання обласної ради проводяться в сесійній залі                    (м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 2, третій поверх). У разі потреби можуть проводитися виїзні засідання ради, про що повідомляється не пізніше, ніж за 3 доби на сайті обласної ради та персонально кожного депутата”.

 

  • Статтю 104 розділу XII Регламенту Дніпропетровської обласної ради викласти в такій редакції:

,,Постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії за пропозицією голови ради.

Депутат обласної ради повинен входити до складу однієї з постійних комісій. Усі члени комісії мають рівні права.

До складу постійних комісій не можуть бути обрані голова обласної ради, перший заступник голови обласної ради та заступник голови обласної ради”.

 

  • Статтю 111 розділу ХІІ Регламенту Дніпропетровської обласної ради доповнити абзацом другим:

,,Засідання постійної комісії обласної ради, за наявності технічного забезпечення, може проводитися у вигляді телеконференції або відеоконференції з можливістю всіх присутніх вільно спілкуватись між собою”.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад.
Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ